To nejlepší z pražské gastronomie

Sraz u paláce Hybernia na náměstí Republiky

Po setkání s naším spolupracovníkem, který se stane po dobu cca 3 hodin Vaším partnerem a který Vás postupně provede 3 zajímavými podniky s vynikající kuchyní se ihned vydáme do křivolakých uliček Starého Města Pražského.
Jako první navštívíme podnik, který je vybudován a koncipován tak, aby jste se po překročení prahu ocitli uprostřed 90.let minulého století, uprostřed reálného socialismu. Vše uvnitř je tomu podřízeno, od malby, přes způsob servírování, až po nabízené pokrmy. Ale pozor, jde o špičkovou kuchyni, kde ochutnáte v původní podobě základní české pokrmy nebo uzeniny. Náš spolupracovník Vám na místě vysvětlí, jak se co vyrábí, z jakých surovin a jakou technologií.
Poté se přesuneme do další restaurace, kde budete mít možnost otestovat kvalitu jedné z nejvyhlášenějších a nejoceňovanějších kuchyní v Praze, kde si vychutnáte jídlo v elegantním prostředí a kde se o Vás bude výborně starat pečlivě vyškolený personál.
Na závěr této procházky přejdeme do podniku, který patří k nejživějším a nejdynamičtějším místům na kulinářské mapě Prahy. Tady máte možnost ochutnat podle našeho mínění nejlépe namíchané mojito v Praze a užít si skvělou atmosféru třeba až do ranních hodin.

Pojďte s námi a nechte se Prahou okouzlit.
Službu společnosti Gourmet Guide doporučuje Gianfranco Chiarini, držitel Michelinské hvězdy a celebrita
© Copyright 2011