Návštěva špičkových pražských restaurací v kombinaci s tím nejpoutavějším z historie tohoto města

Vydejte se s námi prozkoumat zvláštnosti pražské gastronomie a poznejte naše hlavní město prostřednictvím špičkových restaurací. V průběhu cca 3-4 hodinové procházky Vás provedeme třemi podniky,které patří k současné špičce pražské kuchyně.

V prvním z nich vyzkoušíte typicky české speciality a ochutnáte výborně ošetřené plzeňské. Na místě Vám náš průvodce vysvětlí, jak se tyto speciality vyrábí, které druhy mas se na výrobu používají, jakou mají tyto výrobky historií a kde jsou v Čechách vyráběny. Poté se krátkou procházkou přesuneme do dalšího podniku, který patří k absolutní špičce současné pražské kulinářské scény. V této restauraci budete příjemně překvapeni rozmanitostí nabídky, milou obsluhou, atmosférou, ale hlavně kvalitou kuchyně jednoho z nejvyhledávanějších pražských podniků. Po dalším přesunu vedoucím kouzelnými zákoutími středověkého centra, ukončíme naši krátkou procházku pražskou gastronomií návštěvou podniku, který je oblíbený především pro svou atmosféru, skvělé koktejly a je vybrán tak, aby jste chtěli zůstat a bavit se už sami až do pozdních hodin!

Trasa je vybírána s ohledem na to, aby jste během přesunů měli možnost vidět to nepoutavější z historie i současnosti Prahy. Naši mladí a profesionální průvodci Vám cestou prozradí mnohé z historických událostí, které se v těchto místech odehrály, ale dozvíte se i o minulosti zcela nedávné. Ukáží Vám, kam chodí naši politici, kam celebrity společenského života a spoustu dalších zajímavostí!

Cena € 80 na osobu obsahuje kompletní službu, kde je zahrnut průvodce po celou dobu tour, v první restauraci předkrm a plzeňské, hlavní jídlo včetně přílohy a sklenky špičkového vína v průběhu druhé zastávky a sladký zákusek a výborná káva nebo koktejl na závěr. Vše dle vlastního výběru nebo po doporučení zástupci společnosti Gourmet Guide.

Skupiny:
Minimální počet - 4 osoby, maximální počet - 6 osob. V případě pouze dvou osob se cena navyšuje na € 90/osoba

Volba malé skupiny je zárukou, že námi nabízený zážitek bude pro všechny zúčastněné skvěle stráveným časem uprostřed Prahy.
V případě vyššího počtu účastníků bude nutné zvýšit i počet zástupců společnosti Gourmet Guide tak, aby zůstal smysl celé akce zachován.

Pojďte s námi a nechte se Prahou okouzlit.
Službu společnosti Gourmet Guide doporučuje Gianfranco Chiarini, držitel Michelinské hvězdy a celebrita
© Copyright 2011